جلسه اعطای نمایندگی رسمی دیجی ویلا در بلوار خرمشهر رشت

Meeting for granting official representation of DJ Villa in khoramshahr Blvd
دیجی ویلا چهار شنبه 18 خرداد 1401

با توکل به خداوند متعال در اولین روز از ماه اردیبهشت سال 1401 در طی جلسه ای رسمی و با حضور مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره مجموعه، مراسم اعطای نمایندگی رسمی دیجی ویلا در منطقه بلوار خرمشهر شهر رشت، استان گیلان به جناب آقای محسن سیدی در دفتر تازه تاسیس جناب آقای سیدی برگزار گردید.

با توکل به خداوند متعال در اولین روز از ماه اردیبهشت سال 1401 در طی جلسه ای رسمی و با حضور مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره مجموعه، مراسم اعطای نمایندگی رسمی دیجی ویلا در منطقه بلوار خرمشهر رشت، استان گیلان به جناب آقای محسن سیدی در دفتر تازه تاسیس جناب آقای سیدی برگزار گردید.

بلوار خرمشهر رشت به عنوان یکی از مناطق مهم نزدیک به مرکز شهر رشت دارای جایگاه ویژه ای می باشد و این منطقه پتانسیل خوبی در جهت خرید و فروش ملک و سایر مستغلات ملکی دارد. در جلسه ای که در این روز برگزار گردید بر گسترش همکاری مخصوصا با فعالان در زمینه خرید و فروش املاک، شناسایی و تاکید و فعال سازی پتانسیل های این منطقه و همچنین افزایش هر چه بیشتر ارتباط با همکاران و سایر مشاورین املاک در سطح شهر رشت و همینطور مالک ملک های موجود و برند سازی و مطرح کردن برند دیجی ویلا برای افزایش اعتماد و همدلی مشتریان در حوزه کاری منطقه بلوار خرمشهر و اطراف این منطقه تاکید شد.

روابط عمومی دیجی ویلا

برچسب ها : دیجی ویلا خرید ملک در گیلان