شهر لنگرود مانند یک نگین چشم نواز بین کوه و دریا قرار دارد از ساحل زیبای چمخاله تا ارتفاعات این شهرستان و طبیعت سرسبز و کوه های اطراف این شهر را به یک منطقه توریستی و پر از جاذبه های گردشگری تبدیل کرده است زبان محلی مردم لنگرود گیلکی است اما با لهجه شرق گیلانی صحبت می کنند. مردم لنگرود به کارهای کشاورزی علاقه مند هستند و اما صید ماهی در این شهرستان رواج دارد و این منطقه جز پراهمیت ترین نقطه جهت تولید کرم ابریشم از طریق پرورش نوغان می باشد و از محصولات این شهرستان می توانیم به انواع برنج، چای، مرکبات و صیفی جات اشاره نمود. اگر به لنگرود سفر داشتید حتما به بازار هفتگی که در روزهای شنبه و چهارشنبه برگزار می شود بازدید داشته باشید و مردم محصولات محلی خود را در عرصه فروش می گذارند و می توانید با خرید این محصولات ارگانیک لذت ببرید. لنگرود قدمت تاریخی فراوانی دارد و در سال 512 هجری قمری نام این شهر در کتب تاریخی مطرح شده است. این شهر به دلیل دستیابی به دریا و پایگاه دریایی و کارخانه کشتی سازی و توسعه تجارت مورد توجه زیادی قرار گرفته است و در زمان سلطنت شاه عباس اول یعنی دوره صفویان شهر لنگرود جز مراکز حوادث مهمی بوده است.

فهرست مطالب:
لنگرود کجاست؟
جاهای دیدنی لنگرود
قیمت خرید ملک در لنگرود
سایت بروزترین ملک ها در لنگرود

لنگرود کجاست؟

لنگرود در استان گیلان واقع شده است و دارای شهرهای بسیاری می باشد و از جذابیت خاصی برخوردار است و شهر لنگرود از سمت شرق به رودسر و از سمت غرب به لاهیجان وصل می شود و این شهرستان با وسعت 900 کیلومتر مربع در شرق گیلان قرار گرفته است و از لحاظ بعد مسافتی تا رشت 60 کیلومتر می باشد و شهرستان لنگرود شامل سه شهر به نام لنگرود، کومه، شلمان و یک بخش مرکزی است و بخش مرکزی لنگرود از 6 دهستان به نام: چاف، دریاسر، دیوشل، کومله، گل سفید و لات لیل تشکیل شده است.

جاهای دیدنی لنگرود:

به دلیل جذابیت های مکانی در این منطقه هرساله گردشگران زیادی به این منطقه سفر می کنند و مکانهای دیدنی شامل: پل خشتی لنگرود، از معروف ترین جاذبه های توریستی لنگرود به شمار می آید و این پل روی رودخانه ای قرار دارد و آب از نهرهای سفیدرود می باشد و شکل این پل یک لنگر وارونه است و از آجر و ساروج ساخته شده و حدود 37 متر طول و 12 متر ارتفاع دارد و این پل در دوران صفویه ساخته شده است ولی متعلق به کدام دوره می باشد اختلاف نظرهایی دارد. ساحل چمخاله، چمخاله از لنگرود 10 کیلومتر فاصله دارد و یکی از زیباترین سواحل استان گیلان محسوب می شود در ساحل 1390 به عنوان بهترین ساحل استان گیلان معرفی شد و از دیگر مکانهای گردشگری لنگرود می توانیم به ارتفاعات لیلاکوه، تالاب کیاکلایه لنگرود، بازار ماهی فروشان، منزل قدیم منجم باشی، خانه دریا بیگی، نگین سبز کومله اشاره کنیم.

خرید زمین در لنگرود

قیمت خرید ملک در لنگرود:

اگر به دنبال خرید ملک در لنگرود هستید با ما همراه باشید ریرا در این شهر ملک هایی که شما مدنظر دارید ما می توانیم به شما معرفی نماییم  اگر به دنبال خرید زمین می باشید زمین هایی با کاربری مسکونی و کشاورزی و باغی و تجاری وجود دارد که جهت سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشند و اگر به دنبال خانه ویلایی هستید در این شهر ملک هایی را داریم که بسیار شیک ساخته شده است که نظر همه را به خود جذب مکی کند و با خرید ویلا نوساز و شیک می توانید زندگی توام با آرامش را حس کنید .و اگر به دنبال خرید آپارتمان هستید ملک هایی را در سطح شهر داریم که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم که در منطقه بسیار عالی شهر لنگرود قرار گرفته و مناسب سکونت و سرمایه گذاری و تفریح می باشد. قیمت خرید ملک در لنگرود با توجه به مناطقی که واقع شده است متفاوت است ولی با دیجی ویلا می توانید ملک هایی با قیمت مناسب خرید کنید.

سایت بروزترین ملک ها در لنگرود:

ما در سایت دیجی ویلا املاک بروزی را در رنج قیمت های متنوع با مدارک معتبر و موقعیت های عالی در تمامی بخش های شهرستان لنگرود داریم همچنین شما می توانید برای بازدید از ملک های ما در این منطقه با مشاوران ما در بخش فروش سایت دیجی ویلا تماس حاصل نمایید.