اسالم

زیبایی های وصف ناپذیر استان گیلان ما را ترغیب می کند که در سفر خود به این استان سرسبز از جای جای نقاط دیدنی آن غافل نشویم. محیط سرسبز جنگلی و خطه ی آرام ساحلی، ییلاقات خنک و با صفا و پای کوه های سبز و دشمن و دمن همه و همه خبر از یک طبیعت دلنسین و غیر قابل توصیف می دهند. می خواهیم در این مقاله میهمان شهرستان تالش و کوه پایه های شهر اسالم شویم. منطقه ای زیبا و سرسبز و ییلاقی که جالب است که به دریا نیز فاصله ای نزدیک دارد.
وقتی وارد غرب استان گیلان می شویم شهر زیبای اسالم را قدم می گذاریم که خود را از جنوب به پارک جنگلی گیسوم همسایه داشته و در قسمت شمالی خود با شهرستان تالش همجوار است. قسمت غربی اسالم را به شهرستان خلخال سفر می کنیم و در کنار سه جهت سرسبز و زیبای اسالم جهت چهارم آن که شرقی ترین بخش اسالم است وارد دریای آبی بیکران خزر می شویم. نه تنها اطراف و روستاهای اسالم دیدنی است بلکه در داخل شهر اسالم شما در یک گردش تفریحی نظاره گر رود ناورود در وسط شهر اسالم خواهید بود که شهر را به دو بخش تقسیم می نماید. رود ناورود که از ارتفاعات اطراف سرچشمه میگیرد زیبایی این شهر تاریخی را دو برابر می نماید. اسالم را شهری مملو از زیبایی های چند وجهی و خاص می دانند. جاده زیبای اسالم به خلخال که از دل جنگلی انبوه می گذرد نام اسالم را به عنوان بهشت ایران جاودانه نموده است. این جنگل انبوه در نهایت منتهی به دشت های سرسبز و ییلاقی در خلخال می گردد. اقلیم بی نظیر اسالم هر بیننده ای را به ستایش این شهر بهشتی می نماید و بسیاری از افراد را از اقصی نقاط کشور و حتی خاورمیانه علاقه مند به سکونت در این شهر زیبا می نماید. آب و هوایی معتدل که در فصل گرم تابستان نیز خنک و کوهپایه ای است و در فصل گرما مناظر پر برف کوه ها و جاده های اسالم تبدیل به که منطقه گردشگری آرام و پرخروش می گردد.

فهرست مطالب:
* فروش خانه روستایی در اسالم
* قیمت زمین در اسالم
* خرید ویلا در اسالم

فروش خانه روستایی در اسالم

زندگی در محیط شهری و آپارتمانها و برجهای کوچک و بزرگ قطعا دیگر در اسالم قابل پسند نیست. همگان دوست دارند از این فضای زیبا و دوست داشتنی با سکونت در خانه هایی ویلایی آن هم با سبک و سیاق گیلانی و روستایی لذت وافی ببرند. خانه های روستایی در اسالم بسیارند. خانه هایی با طرح های بومی که آمیخته با فرهنگ و هنر معماری اصیل گیلان است. خانه هایی روستایی و به اصطلاح تلاری شکل که بویژه داشتن یک ایوان با ستون هایی بلند در قسمت ورودی آن یک عصر دلچسب بهاری را برای ویلایی نشینان خود خاطره انگیزتر می نماید. طبیعت دوستان جای جای کشور چه کسانی که ساکن همیشگی و اجدادی در شهر اسالم بودند و چه مسافرانی که برای تفریح میهمان این شهر می شوند همگی معترف هستند که خانه های روستایی اسالم برایشان از زیبایی و آرامش قابل مقایسه با هیچ مکان دیگری نیست. از این رو خرید و فروش خانه های روستایی در اسالم از رونق و استقبال فراوانی برخوردار است. خانه های ویلایی این منطقه خوش آب و هوا چه آنهایی که ممکن است چند سال از سن بنایشان گذشته باشد و چه نوسازها همگی دارای مشتریان زیادی هستند. روستاییان ساکن اسالم بخاطر ارزش بالایی که روز به روز به لحاظ قیمت به املاکشان افزوده می شود به سختی رضایت به فروش املاک خود می یابند اما طی ارتباطاتی که مجموعه ملکی دیجی ویلا با بسیاری از زمین داران و سازندگان اسالم برقرار نمودند بسیاری از مشتریان خوش پسند این خطه ی خاص گیلان با کمک دیجی ویلا به خانه روستایی دلخواه خود دست یافته و آن را به راحتی خریداری می نمایند. شما میتوانید برای مشاهده ویلا ها در این منطقه از صفحه " خانه روستایی در اسالم " دیدن کنید و سپس از مشاوران ما در خصوص ویلا ها مشورت بگیرید.

اسالم

قیمت زمین در اسالم

خیلی از علاقه مندان و عزیزانی که دوست دارند در اسالم زیبای گیلان سکونت داشته باشند بیشتر راغب به ساخت و ساز ویلا با سبک و سلیقه خود هستند و مستقیما سراغ خرید ویلا و خانه روستایی آماده در اسالم نمی روند. از این رو اقدام به خرید زمین در این محدوده می نمایند. زمین در اسالم هرقدر به پای کوه نزدیکتر باشند و حالت ییلاقی تر داشته باشند قیمت بالاتری دارند اما از آنجایی که هر وجب به وجب اسالم زیبا و شورانگیز است لذا خرید زمین در هرجای اسالم که باشد، داخل شهر باشد و یا در محیط روستایی از ارزش و اعتبار هم مادی و هم معنوی برخوردار است. ارزش مادی آن روز به روز درحال افزایش قیمت بوده و خود یک سرمایه گذاری بزرگ محسوب می شود و ارزش معنوی زمین های اسالم با توجه به آنچه از وصف زیبایی های دل انگیز اسالم دیدیم و شنیدیم واقعا ستودنی است. با این وجود با قیمت پایین تر نیز می توان قطعه زمینی در اسالم خریداری نمود. مشاوران دیجی ویلا در بخش اسالم زمین های بسیار خوب با قیمت های عالی را برای شما همراهان و مشتریان عزیز را دارند که پیشنهاد میکنیم از این موقعیت جغرافیایی عالی محروم نمانید.

خرید ویلا در اسالم

نزدیکترین ساحل به شهر اسالم، ساحل گیسوم است که در پنج کیلومتری این شهر قرار دارد. برای رسیدن به این ساحل باید از جاده اسالم وارد جاده رشت-آستارا شد و از آنجا وارد جاده ساحل گیسوم شد که مسافتی حدود 20 کیلومتر را می بایست طی نمود. گیسوم زیبای گیلان که اسالم را به ساحل متصل می کند اگر زیبایی هایش بیشتر از اسالم نباشد قطعا کمتر هم نیست. اتصال جنگلی پر درخت با فضایی پر از درختان با میوه های جنگلی و حیوانات کوچکی که در دل این جنگل بزرگ زندگی می کنند وقتی در امتداد خود به دریا ختم می شود حقیقتا یک منظره رویایی و شاید خیالی را برای هر رهگذری می سازد. علاوه بر یک گردش گذرا، سکونت در این منطقه نیز امتیازات ارزنده خاص خود را دارد. طی سالهای اخیر خرید ویلا و زمین در منطقه گیسوم بسیار رونق گرفته است. بسیاری از مراجعاتی که به دیجی ویلا جهت خرید ویلا صورت می پذیرد اصرار و تاکیید به معرفی ویلا در گیسوم را دارد و چه جایی بهتر و آرام تر از سکونت در این خطه گیلان که از هر دو نعمت جنگل و ساحل به طور هم زمان برخوردار است. محیطی سرسبز و آرام که شبهایی خنک را به همراه داشته و روزهایی با هوای لطیف و مطبوع پر از عطر گل و گیاه را با خود عجین نموده است. انواع گونه های گیاهی که به جد می توان گفت آن هارا فقط در این خطه سرسبز می توان یافت. مزه میوه های جنگلی و شیرینی لذت تمشک جنگلی گیسوم برای همه خاطراتی لذت بخش می سازد. خرید ویلا در این منطقه نه تنها آرامش و آسایش خیال خاص خود را برای خانواده ها دارد بلکه بخاطر پیشرفت این منطقه و ارزش و اعتباری که به مراتب بخاطر اقلیم فوق العاده خود دارد یک اندوخته ملکی عالی برای خریداران خود محسوب می شود. قطعا قیمت های متفاوتی در ویلاهای سمت گیسوم را شاهد خواهید بود که هر قدر توسعه محیطی بیشتر باشد و جایی که ویلا مورد نظر قرار دارد ممتاز تر باشد قیمت آن نیز به مراتب بیشتر و ارزشمندتر خواهد بود. اگرچه دیجی ویلا با اطمینان خاطر می گوید که می تواند برای علاقه مندان به سکونت در ویلا در اسالم و نزدیک به ساحل گیسوم با رنج قیمت های کمتر و متفاوت تر نیز ملک معرفی نماید.