قیمت متوسط در زیباکنار

شما در این بخش میتوانید از میانگین قیمت ملک های ویلایی، آپارتمانی، زمین ها و .... در بخش های مختلف مناطق آگاه شوید. لازم به ذکر است که در نوسانات قیمتی تمامی این قیمت ها متغیر خواهد بود و بروز رسانی می گردد.

زمین مسکونی 3,000,000 الی 12,000,000 تومان
زمین کشاورزی 300,000 الی 1,000,000 تومان

خرید ویلا در زیباکنار

هنگامی که در سدد هستیم تا یک ویلا زیبا و مجهز در خطه ساحلی استان گیلان بخریم حتما با خود محاسبه می کنیم که چه آیتم هایی داشته باشد تا بتوان در نظر ما مطلوب باشد. بیشتر عزیزان ما خطه ساحلی را با منطقه فوق لعاده خاص زیباکنار می شناسند. زیباکنار و ساحل ستودنی که دارد در کنار هریک بخش های گردشگری و جاهای دیدنی که دارد در راس انتخاب یک ویلا ساحلی ممتاز قرار می گیرد. حال با توجه به مقدار نقدینگی که برای خرید ویلا در زیباکنار در نظر داریم سایر پارامترهای یک ویلا خوب از جمله متراژ آن، میزان نزدیکی آن به دریا، لوکس و مدرن بودن و یا بومی سنتی بودن آن، سال ساخت آن و سایر ویژگی هایی که بعضی برای همه ویلاهای خطه زیباکنار عام و محفوظ و برخی دیگر نیز خواستند، را مورد توجه قرار می دهیم. توجه به ویژگی بخش سرمایه گذاری و ارزش ملکی در میان ویلاهای زیباکنار یکی از مرسومات این دسته ویلا است به طوری که شما علاوه بر زیبایی و شیک بودن ویلا خود در هنگام خرید به موقعیت مکانی ویلا خود از حیث اینکه یک سرمایه و اندوخته ملکی برایتان محسوب می شود نیز نگاه می کنید. زیباکنار بخاطر وجود مناطق آزاد ساحلی با انگیزه جذب سرمایه گذار یکی از محدود موقعیت های پر رونق و سودآور ملکی در گیلان محسوب می شود. به طوری که مبلغ زمین و ویلایی که شما امروز در زیباکنار خریداری می کنید قطعا ماه آینده همین قیمت ثابت را نخواهد داشت و بخاطر همین است که کارشناسان دیجی ویلا تاکید به خرید ویلا و زمین در زیباکنار بخصوص برای آن دسته از هموطنانی که قصد پس انداز مالی ملکی دارند می نماید. اگر به یک ویژگی دیگر زیباکنار توجه نماییم اطمینان داریم که رغبت شما برای خرید ویلا در زیاکنار بیشتر خواهد شد و آن آب و هوای مطلوب و لطیف این نقطه از استان گیلان است. اگرچه در چهار فصل سال یک نرمش آب و هوایی دلچسب را در زیباکنار شاهد هستیم اما ویژه ترین بخش آب و هوایی این دهستان فوق العاده دل انگیز اختصاص به هوای لطیف و دلچسب فصل بهار دارد. در زیباکنار در فصل بهار رطوبت و نم باران وقتی با عطر گل های تازه شکفته بهاری عجین می شود ساکنین ویلاهای ساحلی را به پیاده روی در مسیر ساحل و لذت بیشتر در این هوای خنک و مطبوع دعوت می نماید. همچنین در فصل تابستان اشتیاق شما ویلانشین زیباکناری را به تفریح ماهیگیری در رودخانه های پر آب خود از جمله رودخانه اوشمک که یکی از معروف ترین رودخانه های زیباکنار است دعوت می نماید.
شاید برخی از ما  نگران باشیم که آیا با رنج قیمت محدودی که در دست داریم امکان خرید ویلا در زیباکنار و بهره مندی از این همه نعمت خدادادی را در خطه شور انگیز گیلان داریم؟ دیجی ویلا بعنوان زبده ترین کارشناس ملک های ویلایی در خطه ساحلی استان گیلان سعی داشته با یکایک سازدگان و صاحبان ویلاهای شخصی در استان گیلان ارتباط گیرد و بطور کامل رنج قیمت ویلاهای نقلی زیباکنار و نیز ویلا بزرگ و لاکچری که کاملا نوساز و مجهز هستند را با هدف سهولت خرید ویلا برای شما عزیزانی که مشتاق خرید ویلا زیباکنار هستید شناسایی نموده است. 

ویلا نزدیک ساحل زیباکنار
موقعیت ساحلی زیباکنار
سرمایه گذاری ملکی در زیباکنار
امکانات رفاهی و تفریحی در زیباکنار
شغل مردم زیباکنار
امنیت در زیباکنار

ویلا نزدیک ساحل زیباکنار

ساحل زیباکنار بزرگ است و وقتی می گوییم ویلا ساحلی این ویلا ممکن است فاصله اول یا اصطلاحا بر اول زیباکنار را به خود اختصاص دهد و یا در فاصله دوم و یا بعضا 15 دقیقه ای تا ساحل باشد. نکته ای که در این قسمت هدف داریم برایتان شرح دهیم این است که ویلایی که در زیباکنار خریداری می نمایید با توجه به سلیقه شما و نیز نقدینگی شما می تواند فاصله نزدیکتر و یا دورتری را نسبت به ساحل داشته باشد. هر قدر فاصله ویلا شما به ساحل نزدیکتر باشد قطعا امکانات رفاهی بیشتر و قابل دسترس تری خواهی داشت. معمولا اغلب تفریح گاه های مجهز و نیز فروشگاه های بزرگ در فاصله نزدیکتر با ساحل ساخته شده اند تا دسترسی شما را برای یک زندگی و سکونت و یا سفری موقت راحت تر هدیه کنند. از نظر سرمایه گذاری نیز همانطور که در ابتدا اشاره شد ویلاها و زمین های نزدیک تر به ساحل ارزش ملکی بالاتری دارند.

 

موقعیت ساحلی زیباکنار

زیباکنار از شمال جنوب شرق و غرب به ترتیب به دریای خزر و شهر های لشت نشاء و کوچصفهان، کیانشهر و چمخاله و بندر انزلی متصل می باشد. دهستان زیباکنار در فصل زیبای بهار و فصل های دیگر سال با آب و هوایی بی نظیر و ایده آل و در اکثر مواقع بارانی پذیرای مسافران بسیاری از استان های دیگر می باشد. این منطقه زیبا به دلیل قرار گرفتن در کنار دریای زیبا و نیلگون نیز زیباکنار نام گرفته است. دارای نزدیک ترین فاصله به بندر آزاد انزلی است. در سال ۹۳ به دلیل این میزان نزدیکی، زیباکنار را نیز جزئی از منطقه آزاد اعلام کردند. همان طور که می دانید بندر انزلی به عنوان منطقه آزاد شناخته شده است. منطقه آزاد بودن این دهستان زیبا به شما این شانس را می دهد تا بدون پراخت هزینه گمرک بتوانید جدید ترین و لوکس ترین و بهترین کالاهای خارجی را با قیمت بسیار پایین و مناسب تهیه کنید. پس نزدیک بودن به این منطقه باعث می شود که پروژه های چشمگیری با استفاده از سرمایه گذارهای ایرانی و خارجی در این منطقه در حال احداث باشند. به این سبب همین مسئله باعث می شود تعداد افراد زیادی در سفر به گیلان، خرید زمین و ویلا در این منطقه ساحلی و نزدیک به دریای خزر را انتخاب کنند، زیرا هم می توان از زیبایی های وصف ناپذیر و بی نظیر این منطقه لذت برد و هم می توان یک سرمایه گذاری بلند مدت و البته بی خطر انجام داد. چه برای عزیزانی که به قصد تفریح و گردشگری به عنوان مسافر به خطه زیباکنار سفر می نمایند و چه برای آن دسته از ویلانشینان خطه زیباکنار که سکونت ثابت دارند بهره مندی از ساحل زیباکنار یک هدف بزرگ و لذت بخش برای سیر و گردش در نقطه به نقطه زیباکنار می باشد. این تفریح دوست داشتنی وقتی که تعدد امکانات تفریحی را در ساحل زیباکنار کامل تر میبیند اشتیاق و شور بیشتری برای گذراندن یک دورهمی خانوادگی و یا دوستانه در ساحل زیباکنار می یابند. به طوری که کمتر کسی را در خطه ساحلی زیباکنار می بینید که از قایق سواری در ساحل زیباکنار خود را محروم نموده باشد. همچنین ماهیگیری در ابتدای صبح های دل انگیز زیباکنار و یا یک فوتبال و والیبال ساحلی می تواند یک روز بیاد ماندنی را در زیباکنار برایمان بسازد.

سرمایه گذاری ملکی در زیباکنار

زیباکنار جزء مناطق دیدنی و ساحلی در گیلان محسوب می شود که با وجود هم جواری با دریای خزر و ساحل انزلی و منطقه آزاد نیز یک منطقه کاملا توسعه یافته و قابلیت پیشرفت و توسعه بیشتر در سال های آینده را خواهد داشت که به همین دلیل مورد توجه اکثر افراد جهت سرمایه گذاری و خرید زمین و ویلا در زیباکنار قرار گرفته است. زیباکنار با دارا بودن پتانسیل های بالا یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری سود آور محسوب می شود به همین دلیل درخواست های بسیار زیادی در خصوص خرید انواع ملک ها در این خطه ساحلی زیبا داشته ایم. ممکن است به این فکر کنید که منطقه‌ای با این سطح دسترسی و رونق تجاری، اقتصادی و گردشگری قطعا قیمت های خرید و فروش ملک های آن نیز بسیار زیاد است! ولی حقیقت این است که به خاطر تقاضای بالای خرید و فروش ملک در این منطقه قیمت‌هایی که به خریداران ویلا و زمین در این منطقه پیشنهاد می شود کاملاً رقابتی و ایده آل و مناسب است. همچنین این منطقه دارای ویلاهایی با ساخت در ابعاد سبک‌های مختلف و همینطور سال ساخت متفاوت است و این مساله امکان خرید ویلا در زیباکنار را برای هر بودجه و سلیقه‌ای راحت تر کرده است.

 

 امکانات رفاهی و تفریحی در زیباکنار

این منطقه ساحلی دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. در تمام فصل های ساحل این منطقه دارای بارش های زیادی بوده است و همین موضوع به سر سبزی همیشگی زیباکنار کمک زیادی کرده است. با سفر و یا زندگی در دهستان زیباکنار از امکاناتی رفاهی مانند مطب، داروخانه، آتش نشانی، فست فود، رستوران، هایپرمارکت ها و سوپر مارکت ها، بازار های محلی و رنگارنگ، رستوران های مختلف که انواع غذا های محلی و لذیذ مانند میرزاقاسمی، فسنجان، سیرقلیه، باقالاقاتوق و غذاهای دریایی تازه در آنجا طبخ می شوند و امکانات تفریحی مانند تفریحات دریایی مثل شنا، قایق سواری، جت اسکی، اسکی روی آب، چهار چرخ سواری، ماهیگیری، فوتبال و والیبال ساحلی، وجود آلاچیق هایی که در کنار دریا قرار دارند و بسیاری از تفریحات دیگر که وجود دارند می توانید بهره مند شوید. مکان های تفریحی  نزدیک به زیباکنار شامل: ساحل زیبای حاجی بکنده، منطقه تجاری و مراکزتفریحی کاسپین، موزه و مردابهای زیبای انزلی، ساحل امین آباد، پارک جنگلی کیاشهر، پل چوبی کیاشهر، پارک ملی بوجاق، ساحل چمخاله، آستانه اشرفیه می باشد که میتوانید از این مکان ها نیز دیدن کنید. برای مشاهده ویلاها می توانید از صفحه ویلا در گیلان بازدید نمایید.

شغل مردم زیباکنار

مردم عزیز و مهمان نواز زیباکنار، این شهر زیبایی ها معمولا به کار های ماهیگیری، نگهداری از دام و طیور و کاشت برنج و دیگر محصولات کشاورزی مانند سبزیجات محلی و ارگانیک که محصولات بدست آماده مانند ماست و دوغ و کره و پنیر محلی و درست کردن انواع ترشیجات و استفاده های شخصی و فروش آن ها در بازار های هفتگی و محلی، تولید انواع صنایع دستی مثل محصولات چوبی، حصیری، مروارید بافی، رشته دوزی، بامبو بافی و... نیز مشغول می باشند. همچنین در زیباکنار امکانات اقامتی متنوعی وجود دارد اما در عین حال بسیاری از مردم محلی زیباکنار در بعضی از فصل های سال با اجاره دادن خانه هایی که دارند به مسافران امکان اسکان آنها را فراهم می آورند و البته درآمدی هم برای خود دارند.

امنیت در زیباکنار

از آن جایی که در زیباکنار شهرک های بسیار زیاد و دهکده های ساحلی زیادی احداث شده است که باعث شده تا امنیت و آرامش در این منطقه برقرار باشد و همچنین با وجود نیرو انتظامی در طول شبانه روز امنیت در این منطقه حاکم است، بصورتی که با خرید ویلا در زیباکنار با خیالی آسوده می توانید ویلا خود را ترک نموده و به محل زندگی خود بازگردید و یا به تفریحات در اطراف منطقه بپردازید. ویلا های ساخته شده در زیباکنار تماماً دارای تجهیزات امنیتی کامل و پیشرفته می باشند مانند دوربین های مدار بسته ای که از راه دور قابلیت چک کردن و کنترل کردن را دارند. اکثر ویلا های ساخته شده در زیباکنار در شهرک های مختلف قرار دارند که این شهرک ها دارای امکانات امنیتی بالا می باشند. همچنین نگهبانان 24 ساعته هم دارند که امنیت ویلا ها را دو چندان کرده است.