ملک مورد نظر فروخته شده است ، احتمالا از ملک های زیر خوشتان بیاید

فروش ویلا ییلاقی در شمال، شاندرمن 240 متر

ویلا ییلاقی در شاندرمن 240 متر فروش ویلا ییلاقی در شمال، شاندرمن 240 متر

  • پرداخت : فروش نقدی
بروز رسانی : سه شنبه 15 مهر 1399
کد ملک : es-139

توسط کارشناسان دیجی ویلا مشاهده و تایید شد

نقد و بررسی تخصصی ویلا ییلاقی در شاندرمن 240 متر

فروش ویلا ییلاقی در شمال شاندرمن 240 متر، اگر شما‌هم‌از دسته افرادی هستید که بیشتر از این که به زندگی در کنار سواحل علاقه داشته باشید زندگی در ییلاقات را ترجیح میدهید این ملک ییلاقی می تواند‌ گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. این ویلا با متراژ بنا  153 متر در زمینی به مساحت 240 متر در منطقه ییلاقی شاندرمن‌ واقع شده است. در متن زیر به بخشی از مزایا خرید این ویلا ییلاقی در شاندرمن میپردازیم.

ویلا ییلاقی در شاندرمن:


مدارک ویلا: در باب این ویلا لوکس در ییلاقات شمال گفتنی است پایان کار ویلا اقدام به سند می باشد و خیالتان از این بابت راحت‌ باشد سند در هنگام خرید ملک به شما تحویل داده خواهد شد.
امتیازات ویلا: این ویلا دارای امتیازات کامل آب و برق و گاز بوده و دردسرهای گرفتن امتیازات را نخواهید داشت.
محوطه ویلا: در بدو ورود به ویلا قامت کشیده و نمای سفید ویالا توجه شمارا به خودش جلب می کند نورپرداری هایی که در نمای بیرونی ویلا کار شده است زیبایی خاصی به این ویلا در شاندرمن داده است. ویلا به صورت دوبلکس ساخته شده است که در طبقه دوم تراس زیبایی رو به ییلاقات وجود دارد. ویلا با چند پله از سطح زمین جدا شده است که شما را به در ورودی ویلا می رساند کف ویلا تماما سرامیک کاری شده است. گفتنی است‌ این‌ ویلا  دارای دو اتاق خواب با طراحی بسیار زیبا و کف سرامیک می باشد. برای مشاهده موارد بیشتر در شاندرمن از صفحه خرید ویلا و زمین در شاندرمن بازدید نمایید.
 

نمایش بیشتر بستن