ملک مورد نظر فروخته شده است ، احتمالا از ملک های زیر خوشتان بیاید

ویلا درجاده پونل 4200 متر خرید ویلا در گیلان، جاده پونل 4200 متر

بروز رسانی : یکشنبه, 11 آبان,1399
کد ملک : dv-1530a

توسط کارشناسان دیجی ویلا مشاهده و تایید شد

بیش از 168 نفر از کاربران دیجی ویلا این ملک را مشاهده کردند

نقد و بررسی تخصصی ویلا درجاده پونل 4200 متر

خرید ویلا در گیلان جاده پونل 4200 متر،  آیا شما هم از دسته افرادی هستید که از شلوغی های شهر و الودگی ها خسته شده اید بهترین راه برای اسوده شدن از این  دغدغه ها زندگی  در یک منطقه ییلاقی دنج در شمال است ییلاقات ماسال مکان مناسبی برای رهایی از این دغدغه هاست این ویلا ییلاقی با متراژ زمین 4200 متر و زیر بنا 200 متر در جاده پونل به خلخال در یکی از روستاها واقع شده است. 

قیمت ویلا ییلاقی در شمال:


این ویلا با موقعیت عالی و متراژ بالا با قیمت بسیار مناسبی ارزش گذاری شده است اگر به دنبال ویلایی با موقعیت عالی و دنج هستید این ویلا در شمال می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
محوطه ویلا: ییلاقی که از تراس این ویلا نی توانید مشاهده کنید بسیار زیبا و غیر قابل باور است. صندلی هایی ‌که در تراس ویلا قرار دارد به شما این امکان را می دهد از منظره فوق العاده و بکر این منطقه ییلاقی بهره کامل را ببرید و همچنین وجود باربیکیو و گل و گیاه را می توان از اپشن های این ویلا دانست.
سالن پذیرایی و آشپزخانه: در طراحی داخلی ویلا از دو خواب با کمد دیواری هایی استفاده کرده اند گفتنی است سال ساخت بنا مربوط به یک سال قبل است و تقریبا جز ویلاهای نوساز دیجی ویلا می باشد. گفتنی است امتیاز اب و برق در این ویلا ییلاقی در شمال برقرار است و شما دغدغه های گرفتن امتیازات را نخواهید داشت. مدارک ویلا فوق نسق معتبر و پروانه ساخت و پایان کار می باشد. اگر به زندگی در نزدیکی ساحل علاقه دارید از صفحه خرید ویلا و زمین نزدیک ساحل بازدید نمایید.

نمایش بیشتر بستن