ملک مورد نظر فروخته شده است ، احتمالا از ملک های زیر خوشتان بیاید

ویلا شهرکی در حاجی بکنده 170 متر خرید ‏ویلا شهرکی در گیلان حاجی بکنده 170 متر

بروز رسانی : سه شنبه, 29 مهر,1399
کد ملک : dv-1514a

توسط کارشناسان دیجی ویلا مشاهده و تایید شد

مدرک:‌ نسق

بیش از 73 نفر از کاربران دیجی ویلا این ملک را مشاهده کردند

نقد و بررسی تخصصی ویلا شهرکی در حاجی بکنده 170 متر

خرید ‏ویلا شهرکی در گیلان حاجی بکنده 170 متر، ویلا شهرکی که امروز به شما معرفی میکنیم با بنا 90 متری در زمینی به مساحت 170 متر در حاجی بکنده واقع شده است.  با توجه به 5_6 سال ساخت بودن این ویلا در حاجی بکنده اما کاملا مستحکم بوده و چند سال بودن بنا اصلا مشخص نیست از طرفی قرار گرفت این ویلا در فاصله 10 دقیقه ای دریا این ویلا را در دسته ویلا نزدیک ساحل قرار داده است.

‏‏خرید ویلا شهرکی ساحلی:

‏با توجه به داشتن گیت نگهبانی ویلاهای شهرکی  شما از بابت امنیت ویلا در مواقعی که نیستید نگرانی برای شما وجود ندارد و نگهبانی 24 ساعته همیشه امنیت ویلا شمارا تضمین میکند.
 ‏
‏مدارک ویلا: مدارک این ویلا در شمال نسق زمین‌ و همچنین وکالتنامه محضری و فروش نامه موجود می باشد و خیالتان از این بابت راحت باشد.
‏امتیازات ویلا: اب و برق و گازی که مشمول این ویلا می شود این ویلا را در دسته ویلا امتیاز دار دیجی ویلا قرار داده است.
 ‏‏محوطه ویلا: محوطه 80 متری زمین مشمول حیاط باربیکیو و گل و گیاه می شود کخ قابلیت پارک خودرو را نیز به شما‌میدهد.
 ‏سالن پذیرایی: با توجه به بنا ویلا سالن پذیرایی با ابعاد مناسبی را داراست سقف ویلا با چوب کار شده است که زیبایی خاصی به ویلا بخشیده است. در یک سو از این ویلا شهرکی اینه کاری زیبایی کار شده است.
‏اشپزخانه ویلا:  در گوشه دنجی از این ویلا که اشپزخانه قرار دارد مالک خوش سلیقه اشپزخانه ویلا را به صورت کابینت کاری شده به شما‌ تحویل می دهد و در اخر تیم دیجی ویلا در تلاش است بهترین ملک ها را برای شما‌ مشتریان عزیز پیدا نماید

 

نمایش بیشتر بستن