درباره دیجی ویلا

دیجی ویلا، بزرگترین استارت آپ املاک

در زمینه خرید، فروش و سرمایه گذاری

در استان گیلان

درباره دیجی ویلا

دیجی ویلا یک مجموعه بزرگ ملکی در استان گیلان است که در حوزه کاری خود در تمام جهات جامع و کامل جهت اجرای برنامه و اهداف خود می باشد. در واقع دیجی ویلا یک تیم مبتکر و خلاق و هدفمند است که هدف اصلی و غایت برنامه خود را رضایت مشتریان خود می داند. یک گروه زبده متشکل از کارشناسان حقوقی، ملکی و تحلیل گران در زمینه ی املاک با تسلط کامل بر طرح و برنامه و جغرافیای استان گیلان. اینکه گفته می شود غایت برنامه دیجی ویلا رضایت مشتری است در متن این هدف نهفته است که پایه و اساس مجموعه دیجی ویلا علاوه بر فروش ملک به هموطنان عزیز خود بر مبنای ارتقا سطح کیفیت بخشی در بخش فروش و در صدد شناخت هرچه بیشتر استان سرسبز گیلان به عنوان یک استان با فرهنگی غنی و متشکل از اداب و سنن اصیل ایرانی است. از این رو دیجی ویلا در بخش های مختلف خود به تمام این امور و اهداف با دقت و نظارت کامل می پردازد.

درباره دیجی ویلا

شعبه های دیجی ویلا

آنچه ارائه می کنیم

خرید و فروش ملک در گیلان خرید و فروش
معاوضه ملک در گیلان معاوضه
مشاوره آنلاین با دیجی ویلا مشاوره آنلاین
مشارکت در ساخت در گیلان مشارکت در ساخت
پیش فروش آپارتمان و ویلا در گیلان پیش فروش
استعلام اصالت مدرک استعلام اصالت مدرک

خدمات دیجی ویلا

سایت دیجی ویلا مرجع تخصصی خرید و فروش ویلا، زمین، آپارتمان و مغازه در استان گیلان و اجرای پروژه های مشارکت در ساخت با کارشناسان و سازندگانی مجرب و متعهد ، دیجی ویلا این افتخار را دارد که در صفر تا صد مراحل خرید و فروش ملک همراه مشتری و خریدار باشد دیجی ویلا این امکان را به شما می دهد که در دنیای مجازی حقیقی ترین انتخاب ها را داشته باشید.

گوش به زنگ

سامانه هوشمند درخواست ملک در شهرهای مختلف استان گیلان در واقع با گوش به زنگ دیجی ویلا میتوانید در خواست های ملکی که شامل ( زمین، ویلا، آپارتمان، مغازه، خانه کلنگی، پیش فروش، مشارکت در ساخت) است را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید

فروش در دیجی ویلا

شما به راحتی می توانید با ثبت ملک خود در سایت دیجی ویلا در سریعترین زمان ممکن ملک خود را به فروش برسانید، وقت شما برای ما ارزشمند است و سعی میکنیم در کوتاه ترین زمان ممکن برای ملک شما مشتری پیدا کنیم

مشاوره آنلاین

این مجموعه افتخار دارد که صفر تا صد تمام مراحل خرید ملک را همراه مشتری باشد و در زمان بازدید از املاک، اعتبارسنجی، صحت اسناد و برای انجام یک معامله و مذاکره لذت بخش می توانید به تجربه و تخصص این مشاوران اعتماد کنید.

تیم حقوقی دیجی ویلا

تیم حقوقی دیجی ویلا

دیجی ویلا با وجود تنوع ملکی غیر قابل شمارشی که در حوزه اختیارات فروش خود دارد نکته ارزشمند آن این است که یکایک این املاک به طور خاص و مشاهده نزدیک ارزیابی شده است. تیم حقوقدان و متخصص این مجموعه با درایت و سنجش کامل قبل از معرفی ملک به مشتری خود اقدام به استعلام و سایر بررسی های قانونی و اعتبارات مدارک و استاد ملک پرداخته است. یعنی شرایطی را ایجاد می نماید تا مشتری با اطمینان خاطر اقدام به بازدید و خرید نماید.

تیم مشاوره مجرب

افتخار دیگر مجموعه ملکی دیجی ویلا این است که مشاوران کارکشته و مجربی را با اموزش های تخصصی آموزش داده است تا در شناسایی ملک تمامی زوایای یک ملک اعم از طراحی، نوع متریال، دکوراسیون داخلی و سایر ویژگی های پنهان و آشکار یک ملک را واکاوی نموده و در طی مراحل معارفه به مشتری با اشرافیت کامل تمام نقاط ضعف و قوت آن ملک را برای او بازگو و روشن نماید. بزرگترین افتخار دیجی ویلا در این فرصه صداقت و ایجاد حس اعتماد مشتریان و مراجعین خود می باشد. به تعریف دیکر دیجی ویلا مراجعین خود را یک مشتری صرف نمی داند بلکه نسبت به یکایک آنها حس مسوءلیت و تعهد کامل دارد.

تیم مشاوره مجرب
بخش تبلیغات با محوریت سایت دیجی ویلا

بخش تبلیغات با محوریت سایت دیجی ویلا

دیجی ویلا متشکل از یک سایت بسیار قوی و تخصصی می باشد. با یک نگاه اجمالی به این سایت خواهیم دید که در پلت فرم تخصصی خود بخش های ویژه ای را بطور جامع گنجانده است. در سایت دیجی ویلا به تقسیم بندی اولیه املاک میرسیم چرا که مخاطب محترم بتواند به طور مستقیم به ان بخش از ملک از انچه در ذهن خود دارد وارد شود. بخش آپارتمان ها، ویلاها، زمین های تجاری و مسکونی، زمین های هکتاری و سایر دسته بندی املاک. به شیوه خاص تر حتی می توان در یافتن ملک مورد نظر با مدرک ملکی دلخواه خود اعم از سند، نسق، مبایعه نامه و سایر مدارکی که در یک ملک اعتبار دارد. بخش ویژه دیگر در این سایت تخصصی، مخصوص ان دسته از مخاطبانی است که علاقه مند به سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت و ساز هستند.

هدف از معاوضات و تهاتر در دیجی ویلا

یکی از برنامه های درحال اجرای دیجی ویلا که بسیار هم مورد توجه مراجعین عزیز آن قرار گرفته است معاوضات ملکی در این مجموعه می باشد. طی این برنامه سایر عزیزانی که شاید به راحتی نتوانند ملک خود را به فروش رسانده و با تبدیل به آنچه درآرزو و دورنمای ذهن خود دارند، از این طریق در برنامه زندگی خود پیاده نمایند. روش های متعدد معاوضات ملکی با سایر دارایی هایی که ارزش ریالی دارند از جمله خودرو،طلا، ارز و.... از شیوه های پر طرف دار معاملات در دیجی ویلا می باشد.

هدف از معاوضات و تهاتر در دیجی ویلا

دورنمای دیجی ویلا

اهداف بزرگ و ادامه دار مجموعه بزرگ دیجی ویلا که از همان گام های اول حرکت خود به سوی آن قدم برداشته است، دست یابی به یک مجموعه متخصص خرید و فروش املاک در کل کشور و در امتداد آن در کل خاورمیانه می باشد. به لطف خدا زیر ساخت های اولیه برای نیل به این مقصود گذاشته شده است و حتی به عنوان مثال تیم مجربی جهت فروش در کشور های همسایه چون کشور ترکیه در حال شکل گیری و اقدام می باشد. دیجی ویلا قصد دارد به عنوان یک برند متخصص با ایجاد حس اعتماد بهترین روش و کامل ترین شیوه های مذاکره در خرید و فروش املاک را به ظهور برساند.

اخبار اختصاصی دیجی ویلا

تماس فوری واتس اپ گوش به زنگ تماس با ما